Piegāde


PIEGĀDES NOTEIKUMI:

Piegāde bez maksas , ja pasūtījuma summa  pārsniedz 50 EUR

INFORMĀCIJAI:

Preču cenas norādītas EUR ar  PVN 21%. Preces var atšķirties no attēlos redzamajām vai attēlā var būt detaļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Cenas un preču piedāvājums interneta veikalā var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma.

MINIMĀLAIS PASŪTĪJUMA APJOMS:

 Minimālais pasūtījuma apjoms ir 60.00 EUR. Ja nav noslēgts līgums par sadarbību, tad pasūtot preci ir jāveic priekšapmaksa, savukārt noslēdzot līgumu apmaksas noteikumi un atlaides apmērs tiek atrunāts ar katru klientu.

PREČU PASŪTĪŠANA:

Kad esat izvēlējušies preces, ievadiet daudzumu un nospiediet pogu IELIKT GROZĀ. Lapas augšējā labajā stūrī ir redzams iepirkumu grozs, tajā ir redzamas ievietotās preces ar daudzumiem, cenām un kopējo summu. Šeit ir iespējams veikt korekcijas - mainīt daudzumus vai attīrīt grozu. Ja viss ir kārtībā, jānospiež poga NOFORMĒT PASŪTĪJUMU. Automātiski tiks piesaistīta Jūsu kontaktinformācija. Noslēgumā jānospiež poga PASŪTĪJUMA APSTIPRINĀŠANA.

Sazināsimies ar Jums pēc iespējas ātrāk, lai vienotos par preces piegādes laiku un veidu.